Regionalni sajam poslova je u toku!
Saznaj više

HR Administrator

Opposite fashion d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 20.10.2021.
Postavljeno: 12.10.2021.

Zemun, Batajnički drum br.23

Opposite Fashion d.o.o. je modno orijentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obuće i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE".

U stalnoj smo potrazi za osobama koje žele da ulože u svoj i razvoj kompanije, da podele sa nama svoje ideje, energiju, entuzijazam i da napreduju zajedno sa kompanijom.

Zbog povećanja obima posla tražimo kandidate za poziciju: HR Administrator

Opis posla/pozicije:

  • Administrativni poslovi, (slanje, prijem i razvrstavanje pošte, vođenje, ažuriranje i arhiviranje poslovne dokumentacije)
  • Kadrovski poslovi (izrađuje ugovore o radu, rešenja, sporazume i ostalu dokumentaciju iz oblasti kadrovskih poslova)
  • Podnosi jedinstvene prijave / promene/ odjave na obavezno socijalno osiguranje za sve zaposlene kod poslodavca, putem portala centralnog registra obaveznog socijalnog osiguranja za obveznike plaćanja doprinosa i odgovara za ispravnost unetih podataka prilikom obavljanja navedenih poslova
  • Prati rokove, vezane za prijavu / promenu / odjavu na obavezno socijalno osiguranje zaposlenih
  • Vodi svu predviđenu dokumentaciju i evidencije iz oblasti radnih odnosa i odgovara za njihovu potpunu i istinitu sadržinu
  • Obrada i administracija ličnih podataka zaposlenih - uverenja, upravljanje dosijeima zaposlenih, obrada prijava bolovanja, nezgoda i slično
  • Za svoj rad odgovoran je Menadžeru HR i pravnih poslova

Potrebni uslovi i kvalifikacije:

  • Viša ili visoka stručna sprema – smer psihologija ili pravo
  • Poželjno poznavanje rada u programu Pantheon
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)

Nudimo:

  • Atmosferu i okruženje koji promovišu timski duh i dobre odnose među kolegama
  • Individualni plan razvoja – usavršavanje kroz internu i eksternu edukaciju
  • Mogućnost napredovanja
Profil poslodavca

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.