Regionalni sajam poslova je u toku!
Saznaj više

Interni kontrolor

Opposite fashion d.o.o.

Beograd
Rok za prijavu: 20.10.2021.
Postavljeno: 12.10.2021.

Opposite Fashion d.o.o. je modno orijentisana kompanija koja se bavi veleprodajom i maloprodajom svih tipova ženske, muške i dečije obuće i aksesoara pod svojim brendom „OPPOSITE".

Ako imate iskustva sa popisom robe, precizni ste, sistematični i tačni, aktivan ste vozač, spremni na stalna putovanja, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

INTERNI KONTROLOR

Opis posla:

  • Kontrola rada maloprodajnog objekta
  • Izvršenje planskih zadataka u maloprodajnom objektu i izrada izveštaja o poslovanju
  • Unapređenje rada maloprodajnog objekta
  • Praćenje zakonskih propisa
  • Kontrola toka dokumentacije
  • Realizacija i sprovođenje godišnjih popisa, parcijalnih popisa, popisa primopredaje i kontrolnih popisa- svih redovnih i vanrednih popisa
  • Utvrđivanje stvarnog i knjigovodstvenog stanja imovine i obaveza
  • Pronalaženje razlika između stvarnog stanja utvrđenog popisom i knjigovodstvenog stanja
  • Utvrđivanje uzroka neslaganja između stanja utvrđenog popisom i knjigovodstvenog stanja
  • Davanje predloga za likvidaciju utvrđenih razlika (prebijanje manjkova i viškova nastalih po osnovu zamena, način naknađivanja manjkova i prihodovanja viškova)
  • Davanje primedbi i objašnjenja licima koji rukuju, odnosno koja su zadužena materijalnim i novčanim vrednostima o utvrđenim razlikama, kao i druge primedbe i predloge komisije za popis

Od Vas očekujemo:

  • Dobro poznavanje pravilnika i procedura neophodnih u radu maloprodaje
  • MS Office (Excel, Word...)
  • Minimum SSS
  • Minimum 1 godina iskustva na sličnoj poziciji
  • Informatička pismenost
  • Ozbiljnost i pedantnost u radu
  • Analitička orijentisanost
  • Rad u smenama i vikendom
  • Vozačka dozvola B kategorije-aktivan vozač

Nudimo Vam:

  • Rad u uređenom sistemu, uz podršku cele kompanije
  • Zanimljiv, dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
Profil poslodavca

Klikom na dugme Konkuriši, dalji tok konkurisanja nastavljaš na eksternom sajtu.