/posao/logo/agrovojvodina.png
Prvi posao
Mehaničar
Lokacija Kragujevac, Čačak
Rok za prijavu 12.05.2024.
Postavljeno 12.04.2024.
Puno radno vreme
1. smena
Nije potrebno radno iskustvo

Sa ponosom govorimo, da je preduzeće staro više od 70 godina i vodi poreklo iz davne 1945. Svojim višedecenijskim trudom i radom stečeno je dragoceno iskustvo i time opravdano poverenje svih.

Kompanija počinje da sklapa pojedine modele traktora YTO i time postaje proizvođač. Od ove godine sklapaju svi modeli YTO traktora što govori o uspehu ovog koncepta.

Naš cilj je da ponudimo kvalitetnu i cenovno pristupačnu mehanizaciju, a da kvalitet naše usluge bude na 1. mestu čime olakšavamo i unapređujemo proizvodnju naših poljoprivrednika i proširujemo krug naših prijatelja.

Opis poslova i zaduženja:

  • Obavljanje periodičnog održavanja (servisiranje) i opravke pogonske i priključne poljoprivredne mehanizacije prema nalogu šefa servisa na teritoriji Braničevskog, Pomoravskog, Kolubarskog, Šumadijskog i Zlatiborskog okruga.
  • Rad na opravci: motora, menjača, pogonskih mostova, kočionog sistema, hidraulične instalacije, hidromotora i dr.
  • Rad na montaži traktora
  • Obavljanje preventivnih pregleda i otklanjanje kvarova
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Prvo puštanje u rad poljoprivrednih mašina
  • Rad u radionici i na terenu

Uslovi:

  • Sa ili bez iskustva
  • Poželjno da kandidat ima iskustva sa radom na nisko naponskim električnim instalacijama
  • Nivo obrazovanja: srednja škola minimum
  • Vozačka dozvola: obavezna B kategorija i aktivna vožnja
  • Radno iskustvo: poželjno (takođe je poželjno iskustvo u obradi zemlje ili da ima iskustva sa poljoprivrednom proizvodnjom)
  • Znanje engleskog jezika: poželjno
  • Poznavanje računara: poželjno za operativne sisteme Windows 7 i 10 i Office i drugih softvera koji se koriste za dijagnostiku u mehanici

Nudimo:

  • Timski rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju
  • Trenutan tim u servisu broji 14 ljudi
  • Stimulativna primanja
  • Pohađanje obuka
  • Mogućnost napretka
  • Mogućnost zaposlenja za stalno

Možete se javiti i na broj telefona.

Greška u oglasu? Obavestite nas.