/posao/logo/jpg slika_3.jpg
Prvi posao
Prodavac
Lokacija Beograd, Generala Vladimira Kondića 15
Rok za prijavu 12.05.2024.
Postavljeno 12.04.2024.
Puno radno vreme
1. smena

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda kupcima
  • Pomoć i savetovanje kupaca pri kupovini
  • Izdavanje otpremnica
  • Pakovanje i odnošenje paketa do kurirske službe
  • Izrada predračuna i interne dokumentacije
  • Održavanje prodajnog prostora čistim

Uslovi za kandidata:

  • Komunikativnost, sistematičnost i dobra organizacija
  • Engleski jezik (komunikacijski nivo)
  • Rad na računaru (MS Office, internet)
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Poznavanje društvenih mreža i iskustvo u radu na njima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost imaju kandidati tehničkog smera sa poznavanjem materijala
  • Poželjno prethodno radno iskustvo u farbari ili slično

Nudimo:

  • Stalni radni odnos uz prethodni probni period
  • Početna plata po dogovoru, uz mogućnost napredovanja
  • Rad u jednoj smeni od 09h do 17h ili po modelu: ponedeljak-četvrtak od 09h-17.30h, petak 09 h - 15h
  • Subota i nedelja su neradni dani
Greška u oglasu? Obavestite nas.