Prijave na ovaj oglas su zatvorene. Pogledaj koji su trenutno aktuelni poslovi nasajtu klikom ovde.
/posao/logo/okov.png
Prvi posao
Webshop paker/-ka
Lokacija Beograd
Rok za prijavu 30.04.2024.
Postavljeno 15.04.2024.
Puno radno vreme

Kompanija Okov uspešno posluje u Crnoj Gori već 28 godina. Okov je najveći maloprodajni lanac koji nudi preko 50.000 artikala za opremanje radionice, bašte i domaćinstva. U Crnoj Gori zapošljava preko 500 ljudi. U martu 2019. godine otvorio je svoj prvi prodajni centar van Crne Gore, u Beogradu. U martu 2021. godine otvoren je objekat u Čačku a krajem 2023. i u Novom Sadu.

Misija kompanije Okov je podrška svima koji stvaraju i čine lepšim svet koji nas okružuje.

Potreban nam je: Webshop paker/-ka. Broj izvršilaca: 1

Kratak opis posla:

  • odvajanje robe,
  • pakovanje robe,
  • priprema robe za transport,
  • drugi poslovi po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • završena srednja stručna sprema,
  • poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Konkuriši
Napomena: Startuj.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.
Greška u oglasu? Obavestite nas.
Slična zanimanja
Loading...